Tepiha

Shitet nga: TEPIHA 20 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 3 cop tepihav 1 me i gjat 2 me te shkurt,Jan bler pas janarit po te ketij viti,pothuajse jan te pa perdorut.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim