Tepiha

Shitet nga: TEPIHA 26 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten 3 copa tepihav (treshe) 1 me i gjate 2 me te shkurter.Jan bler pas janarit po te ketij viti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim