Tepiha

Shitet nga: Jeton 17 Tet 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Dy tepiha te njejet shum pak te perdorur firma Venus qmimi per dyt 60 euro(madhsia230 me 150).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim