Tepiha

Shitet nga: Skenda 27 Pri 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
17 cope 25cm*70cm
1 cope 2.25cm*80cm
1 cope 45cm*80 cm
shiten te gjitha per 55 euro nuk ndahen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim