Tepiha

Shitet nga: Gezim 25 Dhj 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepih per sallon dhe tepih per kuzhinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim