Tepiha

Shitet nga: Donat 24 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes 2 tepiha model i njejt , jane pak te perdorur por aspak te demtuar.
Dimensionet 1.50 me 80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim