Tepihat 2 copë

Shitet nga: Blerim 09 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Dimensionet: 160x235
Te blere tani para 4 muajve

Dy tepihat tnjejten madhesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim