Tepihat per shkalle

Shitet nga: afrim 17 Sht 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten tepiahat te cilet jane te perdorur shume pak, tepihat e kane qmimin 4 euro per cope gjithesej jane 12 cope komplet 48 euro. Mund ti shihni dhe ti merrni menjehere ju mirepresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim