Tepihe te mire

Shitet nga: Vjollca 23 Gsh 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepihe te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim