Tepihe

Shitet nga: bshehu 20 Maj 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes dy tepihe te njejt dimension 1.50cm -200cm jane te perdorur por pa asnje demtim te ruajtur mire
Cmimi per nje eshte 40 € mund te lajm.edhe ne viber +37744366376
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim