Tepihe

Shitet nga: Besi 24 Jan 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepih dim.3x4 shume pak i perdorur, material i qendrueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim