Tepihu

Shitet nga: Adem 19 Sht 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tepihu i leshte 1.20x2.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim