Tepihu

Shitet nga: behije 09 Nën 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepih 2x3m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim