Tepija

Shitet nga: Mala 21 Sht 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shiten tepijat urgjent
3 m me 2 m , 3.50 m 2.50 m dhe staza 80 cm me 3 m
Cmimi 120 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim