Tepija

Shitet nga: Donika 19 Mar 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Set tepiha te llojit Spectrum . Ngjyra e kuqe .
Dimensionet 2X2 m dhe 2 x 9.6cm . Lokacioni Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim