Tepisona te ndyshme

Shitet nga: Bujar 25 Maj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
nqofse keni nevoje per tepison vetem thirni numrin 044 500 380 dhe ne do te vijme tek ju me egzemplar te tepisonave.Kemi tepsiona te prodhimit Belg me gum dhe pa gum disa ngjyra dhe disa lloje.Gjat punes tone 24 vjeqare ne kemi veshur me tepisona shum institucione restorane kafiteri shtepia zyre etj etj.me nuk keni nevoje te shpenzoni kohe dhe para duke u endur neper duqane ket problem e zgjidhni vetem me nje thirje telefonike.Ne i veshim edhe shkallet me tepison si dhe terenet sportive me tepison imitim te barit.NA FTONI NUK DO TE ZHGNJEHENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim