ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO M2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ROLETE PUNUES BULI 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETE ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO M2
ROLETE PVC PLASTIK 23 EURO M2
PERDE ZEBRA 25 EURO M2
PERDE TRAK 10 EURO M2
ETJ ETJ ETJ
VIBER 0037744 171 866
TEL 045 693 412
TE GJITHA LLOJET KAN 5 VITE GARANCION
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim