mbyllet dyqani (Perde te ndryshme)

Shitet nga: jeta 08 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
perde te reja me qime te volitshme
dimesione te ndryshme
si kjo ne foto dimesionet jan
lartesia 2.50metra
gjersia 3.10metra
ka modele te llojllojshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim