perde zebra urgjent shes

Shitet nga: bekim 03 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes perda zebra te bardha. dy jane per dritare dhe nje per dere te ballkonit . per dere te ballkonit eshte 80 cm ndersa per dritare 2 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim