perde

Shitet nga: ramadan 05 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
perde ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim