qilim

Shitet nga: ramadan 11 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
jan i punuar me dore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim