qilim

Shitet nga: ramadam 05 Pri 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
jan i punuar me dorem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim