qilim

Shitet nga: ramadan 05 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
tepih i dm 2,5mx3,5m ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim