qilim

Shitet nga: ramadan 05 Pri 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
tepih i dm 3mx4m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim