shes perdet qebet koplet 70 ero

Shitet nga: fita 10 Shk 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes 2 par perde # qebe per kauqa 2 tresh 2 dysha koplet i shes 70 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim