shes perdet tepi qebet 130 ero

Shitet nga: fita 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Te
pi 2 me 3
Perde per 4 metra
Qebet 4 copa
Shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim