shes te

Shitet nga: beka 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shes tepih
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim