tepi veten 40 euro

Shitet nga: Nefise 27 Mar 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
shes 2 tepeih me dimensione 1.50 - 2.50vetem per 40 euro njani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim