tepih I perdorur

Shitet nga: xhejlan 14 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepihu shum I mir I perdoreur ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim