tepihi ne shitje

Shitet nga: haxher 09 Sht 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tapeti ngjyr e bardh dimensioni 3x2 I perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim