Shitet ormani ne gjendje shummm te mire

Shitet nga: beni 18 Nën 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Ormani eshte ne gjendje shume te mire, gati si e re. ka dollapa te ndryshem edhe dollap per kemisha dhe dera e dollapit me pasqyre .
Pres bleres vetem serioz, mund te beni thirja vetem nga ora 9:00 deri ne ora 18:00 .
Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim