2 Dollapa 80x210x53cm

Shitet nga: Redon 12 Pri 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten dy dollapa me dimensione 80x210x53cm. Me fioka dhe rafte. Njeri ka dyrt me xhama (vitrine).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim