4 Rafte dhe shtand me tavoline te punes

Shitet nga: anyla 27 Tet 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten 4 rafte me led ndriqim dhe shtandi me tavoline te punes , cmimi shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim