Dollap - Rregall nga druri

Shitet nga: And 13 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes Regallin e punuar nga druri 2.7 metra. Regalli eshte i ndare ne 3 pjese nga 90 cm dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim