Dollap 340x52x250cm, me mundesi kombinimi te pje..

Shitet nga: Trina 31 Mar 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes dollap me dimensione totale 340x52x250cm
Dollapi mundet mu nda ne pjese, ku perbehet prej 4x 85x195x52, si dhe pjesa e siperme 4x 55x195x52
Eshte shume i pershtatshem dhe ka hapesire shume te madhe.

Lidhur me: Shtepi, Mobilje, ormana, dollap, banese, inventar, interier
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim