Dollap LESNA

Shitet nga: x 22 Pri 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shitet dollapi i firmes LESNA me pasqyre dhe dyer te rreshqitshme. Njera ane e dollapit ka varese per rroba, ana tjeter ka rafte per kepuce. Dimensionet: lartesia=195cm; gjeresia=63cm; gjatesia=180cm. Dollapi eshte i ri. Cmimi i blerjes ka qene 700 euro. Shitet me cmim shume te volitshem. Tel.044 841 775
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim