Dollap ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Donat 03 Nën 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Dollapi eshte ne gjendje7- te rregullt dhe pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim