Dollap per kepuce dhe varese per tesha

Shitet nga: Sabri 17 Tet 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Eshte pothuajse e re , ne gjendje fenomenale dhe me çmim tejet te volitshem , eshte e kualitetit te larte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim