Dollap per libra dhe kompjuter

Shitet nga: Sabri 17 Tet 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Ka mundesin per mbajtjen e librave dhe gjitashtu ka edhe tryezen per kompjuter e cila ka mundesin e levizjes me rrota dhe munden te shfrytezohen ndaras , jane ne gjendje te mire dhe per vetem 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim