Dollap per libra

Shitet nga: Irena 02 Tet 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes dollapin per libra (apo edhe pije) te prodhuesit Lesna. Dollapi eshte dypjesesh te cilat mund te mbahen si nje (shih foton) apo te ndahen ne dy njesi te barabarta. Dollapi eshte ne gjendje te mire dhe nuk ka asnje demtim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim