Dollap

Shitet nga: Vedati 09 Mar 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Eshte bler para 4 viteve dhe ka kushtuar 750 Euro
tani jam duke e shitur sepse nuk po me pershtatet ngjyra me mobiljet e tjera materiali eshte Dru I plot MASIV nuk eshte iverice

Qmimi qe mendoj se eshte me se realistic eshte 150 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim