Dollapa per kepuce dhe gjesende

Shitet nga: Niki 16 Tet 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes dollapin per kepuce, dhe dy dollape te tjere per korridor (per gjera shtepiake), jane te drunit dhe shume te bukur. Jane shume pak te perdorur veq me duhet me i nderru per shkak te ndrrimit te planit te shpise. Nuk jane madje as te gervishtun. Vet jam pronar, jo qeraxhi.

Dollapi i kepuceve ka kete dimension: i gjate 97 cm, i gjere 55 cm (me dy kapaka) dhe i thelle 33 cm, i ka 4 rafte per kepuce);

Dollapat qe jane ne mur te korridorit (si n'foto) kane keto dimensione, njeri me tre kapake eshte: i gjate 155 cm, i gjere 41 cm, i thelle 33 cm; tjetri me dy kapake eshte: i gjate 87 cm, i gjere 41 cm, i thelle 33 cm.

Natyrisht ju ndihmoj ne bartje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim