Dollapa per rroba

Shitet nga: Shqipe 10 Jan 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten dollapa per rroba:
Njeri kater dyersh (larte dhe poshte) dhe tjetri dy dyersh.

Gjatesia 2 m (larte poshte)
Gjeresia 2.40 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim