Frigoriferin dhe mbajtesen e gjeravedhe pemev

Shitet nga: Shkelzen 09 Jan 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
shes frigoriferin dhe mbajtesen e gjerave dhe pemev me qmimin 700 euro per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim