Inventari per butik

Shitet nga: dritoni 03 Dhj 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
shes inventar150m asht inventar origjinal italijan shes edhe fingera te aluminit dhe 17mij alarma per rroba dhe ipen me qmim te volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim