Invertar

Shitet nga: Nderim Krasniqi 26 Tet 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes rafte 3kukulla dhe varse per butik me qmim shume te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim