Komodè

Shitet nga: Kastriot 24 Jan 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Komoda eshte e madhe dhe shume e shfrytezueshme, ka mundesi me e ndrru renditjen sipas nevojes dhe planit te shtepis.

Çmimi 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim