Komoda 100

Shitet nga: Adem 11 Maj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shitet komoda se bashku me televizion i cili je kan ne gjendje te rregull qmimi eshte 100 euro per komod dhe televizion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim