Komoda e Stilit Klasik

Shitet nga: Uran 23 Maj 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Komode e Stilit Klasik
eshte prodhuar me porosi ne Maqedoni dhe po ashtu eshte e ruajtur mjaft mire si te ishte prodhuar tani dhe druri saj eshte kulatet gje qe tregon per dukjen e saj po ashtu peshen qe e ka.
Gjersia: 50cm - 120cm
Gjatsia: 165cm

mund te shkruani ne Viber
+37744599857
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim