Komoda e importuar dhe televizori

Shitet nga: komoda 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

169 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Rafte të ndryshme
SHES KOMODEN PER SALLON SHUME E MIRE
Dimenzionet
Gjatesia 2.95
Me
Lartesia. 2.07
Televizori Vestel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim